Založenie s.r.o. | Benefity pre klientov

Benefity pre klientov

Spoľahlivosť, zodpovednosť a dôveryhodnosť – to sú tri najdôležitejšie piliere našej spoločnosti. Preto vám ponúkame profesionálny prístup, kvalitné a bezproblémové vybavenie Vašich požiadaviek. Navyše, našim klientom ponúkame mnoho výhod.

 

Nenechajte svoju dôveru odplávať a zverte sa do našich rúk!

 

Vaša dôvera a spokojnosť = naše BENEFITY:

 

VERNOSTNÁ ZĽAVA

 

Staňte sa našim klientom a my Vás zaradíme do našej databázy Verní klienti. Následne pri každom ďalšom poskytnutí služby z nášho portfólia (napr. zmena v s.r.o.) Vám poskytneme zľavu 10,- EUR ako odmenu za Vašu vernosť.

 

 

ODMENA ZA ODPORÚČANIE

 

Boli ste spokojní s našimi službami? Odporučte našu spoločnosť a naše služby svojim známym. Za každé Vami poskytnuté odporúčanie, na základe ktorého bude uzatvorená zmluva o poskytnutí služby s novým klientom, získate odmenu vo výške 10,- EUR, ktorá sa Vám odpočíta pri objednaní ďalšej služby.

 

 

ZĽAVA ZA VIRTUÁLNE / REGISTRAČNÉ SÍDLO

 

Chcete si založiť spoločnosť alebo kúpiť ready made spoločnosť a nechcete spájať svoje súkromie s podnikaním? Chcete si znížiť mesačné náklady za drahé prenájmy kancelárií? Využite možnosť virtuálneho sídla / registračného sídla ! Zabezpečíme označenie budovy a priestorov Vašim obchodným menom, peberieme a uschováme Vám poštu a získate zľavu až vo výške 30,- EUR, pri kúpe ready made spoločnosti, zľavu vo výške 20,- EUR, pri založení novej spoločnosti a zľavu vo výške 10,- EUR, pri zmenách v spoločnosti, ktorá sa Vám odpočíta pri objednaní ďalšej služby.

 

 

ZASADAČKA NA 1 HOD. ZADARMO

 

Máte u nás virtuálne, resp. registračné sídlo? Potrebujete sa stretnúť s obchodnými partnermi, poskytnúť súčinnosť štátnym úradom pri výkone kontroly alebo si vybaviť administratívnu agendu? U nás máte k dispozícii kanceláriu/zasadačku každý mesiac na 1 hod. zadarmo. Radi Vám poskytneme bližšie informácie.

 

 

VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA / ÚČTOVNÍCKE SLUŽBY PRE S.R.O.

 

Ak si kúpite našu ready made spoločnosť alebo Vám založíme úplne novú spoločnosť a svoje podnikanie chcete rozbiehať postupne a zároveň ušetriť na nákladoch, my Vám ponúkame vedenie účtovníctva, resp. účtovnícke služby za skvelú cenu? Cenník poskytneme našim klientom na požiadanie.

 

 

ĎALŠIE ZĽAVY / AKCIOVÉ CENY

 

AKCIOVÁ cena na novú webstránku pre našich klientov za 99,- EUR. Viac informácií nájdete tu.

ZĽAVA vo výške 5 - 10 % na úradne a neúradne preklady počas doby využívania služby virtuálneho sídla alebo 1 rok od vzniku spoločnosti, ktorej založenie sme Vám zabezpečili.

ZĽAVA vo výške 10 - 20 % na krátkodobý prenájmom priestorov.

ZĽAVA vo výške 5 - 10 % na naše vybrané kurzy a služby.

Facebook YouTube instagram