Založenie s.r.o. | O nás

O nás

img

VaV Partners

Sme na trhu už od roku 2013. Za toto krátke obdobie sa nám podarilo získať a so spokojnosťou vybaviť viac ako 500 spokojných klientov, pričom ich počet každým dňom narastá.

Vracajú sa k nám klienti na základe dobrej skúsenosti s nami, a to nielen po tej odbornej stránke, ktorá zahŕňa okrem profesionality aj rýchle a efektívne jednanie, ale aj po tej ľudskej.

Noví klienti k nám prichádzajú väčšinou s pozitívnou referenciou od známeho alebo svojho obchodného partnera alebo navštívili našu webovú, resp. facebookovú stránku, prípadne využili niektorú z iných služieb, ktoré ponúka skupina VaV.

 
JUDr. Stanislav Šemega

JUDr. Stanislav Šemega

Vedúci právneho oddelenia

stanislav.semega(@)vav.sk / +421 917 159 791

 
KOMPLETNÝ CENNÍK SLUŽIEB NÁJDETE TU

 

Pre objednanie našich služieb alebo dalšie informácie využijte prosím kontaktný formulár

alebo nás kontaktujte telefonicky na 0917 159 791.

 

 

Kontaktný formulár

Meno a priezvisko*
Telefón
E-Mail*

Mám záujem o informácie ohľadom:*

Správa*

* povinný údaj

 

Pred odoslaním kontaktného formulára Vás informujeme, že všetky osobné údaje budeme spracúvať za účelom predzmluvných vzťahov a následne plnenia zmluvy a za účelom splnenia si našich zákonných povinností v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov.

 

Zároveň beriete na vedomie, že v zmysle § 62 ods. 3 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách môže V a V Servis s.r.o. zasielať marketingové informácie ohľadom vlastných produktov a služieb. Záujemca je kedykoľvek oprávnený odmietnuť zasielanie marketingových informácií upovedomením V a V Servis s.r.o. o tejto skutočnosti, a to napr. formou odpovede na zaslaný email.

Overenie

Facebook YouTube instagram