Kompletné založenie s.r.o.

Podnikanie formou spoločnosti s ručením obmedzeným je v súčasnosti jednou z najčastejších a najefektívnejších foriem podnikania. Zvýšený záujem o založenie spoločností s ručením obmedzeným (ďalej len "SRO") a nárast ich počtu je jasným dôkazom výhod podnikania práve touto formou. Založenie SRO je proces, ktorým vás vieme sprevádzať alebo za Vás zabezpečíme všetky potrebné záležitosti.

 

Mnohí živnostníci dnes zakladajú SRO a aj zrušenie povinnosti predkladať potvrdenie z banky o splatení základného imania k návrhu na zápis SRO do obchodného registra pri založení tomu pomáha. Dokonca bola zrušená aj daňová licencia, ktorá odrádzala živnostníkov od založenia na SRO.

 

Máte záujem založenie SRO a profesionálny prístup, kvalitné služby a zníženie nákladov? My Vám to ponúkame.

 

Stačí 6 jednoduchých krokov

 

KOMPLETNÉ ZALOŽENIE S.R.O.                             

od 79 EUR* 

 

náklady  
poplatok za overenie podpisov 1,50 EUR/podpis
správny poplatok za 1 voľnú živnosť 0 EUR
správny poplatok za 1 viaz./remes. živnosť 7,50 EUR
súdny poplatok za zapísanie s.r.o. do OR SR 150 EUR

cena za službu VaV

od 79 EUR*

 

 

 

služba zahŕňa:

- zabezpečenie vypracovania všetkých dokumentov

- komunikácia s príslušnými úradmi (daň. a živn. úrad, obchodný register)

- kompletné poradenstvo

- 10 voľných živností (každých ďalších začatých 5 voľných živností +10,- EUR a každá remeselná alebo viazaná živnosť + 10 EUR)

- max. 2 osoby v spoločnosti ( každá ďalšia osoba + 10,- EUR)

 

 

Ponúkame Vám možnosť expresného vypracovania dokumentov potrebných na založenie s.r.o. do 3 hodín   od objednania služby a poskytnutia všetkých relevantných údajov pre založenie s.r.o., a to za príplatok vo výške 50 % z ceny služby.

 

* Cena 79 EUR v prípade telefonickej a elektronickej komunikácie s klientom, v prípade osobnej konzultácie a komunikácie v kancelárii a zároveň, ak si objednáte aj virtuálne sídlo cena 109,- EUR,, ak nie, tak cena služby 129,- EUR, v cene nie sú zahrnuté poplatky

ceny sú konečné,  nie sme platcami DPH